KULLANICI GİRİŞ

Ayrıcalıklardan yararlanın!

Kurumsal müşterilerimize özel ayrıcalıklardan yararlanmak için iletişime geçin. FixDry'ın profesyonel hizmeti ile vaktiniz size kalsın.

Hemen İletişime Geçin
fixdry App - book a time

Kullanımı kolay

İster bilgisayarınızdan, ister mobil uygulamamızdan sadece işyerinizin ya da organizasyonunuz adresini girerek, saniyeler içerisinde sipariş verin.

Profesyonel hizmet

Tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve çevre dostu en son teknoloji makine parkurumuz ve ekipmalarımızla belirttiğiniz zaman aralığında ürünlerinizi adresinizden teslim alıp, temizlenmiş ve ütülü bir şekilde teslim ediyoruz.

FixPuan kazanın

ilk sipariş ve arkadaşına öner bonusları ile 20’şer TL FixPuan kazan, diğer tüm siparişlerinde de %5 FixPuan kazanmaya devam et. Kazandığın puanları dilediğince harca. 1 FixPuan = 1 TL

İletişime Geç

Günümüzde “Kuru Temizleme” hızlı yaşam temposunun vazgeçilmez bir kolaylığı olsa da, özellikle ülkemizde kuru temizleme standartlarının oturmamış olması ve aksine temizleme fiyatlarının pahalılığı nedeniyle kullanım alışkanlıklarımızın içinde yer alamamaktadır. FixDry olarak biz, üstün hizmet kalitemiz ve rakipsiz tek fiyatımız ile alışkanlıklarınızı değiştiriyoruz.

Erişim kolaylığımız, “Tek Fiyat” politikamız ve hizmet ilkesiyle yeniden yapılandırılan FixDry mağazaları ve online platformu ile sizler için vazgeçilmez olmaya adayız. FixDry da, Uluslararası Kanser Araştırma Ajansı (IARC) tarafından kanserojen etkisi kanıtlanan, klasik kuru temizlemenin ana temizleme kimyasalı “Perchlorethylen” kesinlikle kullanılmamaktadır. Tüm proseslerimizde Çevre Dostu çözümler kullanılması konusunda güçlü bir duyarlılık gösterilmektedir.

Tüm bu tecrübemiz, çevreci teknolojimiz, üstün kalitemiz ve rakipsiz fiyatlarımızla, Türkiye’nin en hızlı büyüyen Kuru Temizleme Zinciri olmayı hedefliyoruz.

FixDry Müşteri temsilcisi ile hemen irtibata geçin:
Kısa sürede size dönüş sağlayalım.


0216 349 83 49
kurumsal@fixdry.com

     Nasıl çalışır?

     Üç basit adımda sipariş verin..
     FixDry - Dry Cleaner App London FixDry - Laundry App London
     FixDry uygulamasını ya da web sitesini kullanarak kolayca sipariş verin

     Temizlenmesini istediğiniz ürünlerinizi ve teslimat seçeneklerini saniyeler içerisinde seçin.

      
     Next Day Dry Cleaning in London Express Dry Cleaning London
     FixDry valeleri ister evden ister iş yerinizden ürünlerinizi teslim almaya gelsin

     Temizlenmesini istediğiniz ürünleri toplayın, 1 gün içerisinde adresinizden teslim alalım. 

      
     Dry Cleaning in 24h London Professional Dry Cleaners
     Ürünlerinizi temizleyip, adresinize teslim edelim.

     Ürünlerinizi tertemiz ve ütülü bir şekilde 48 saat içerisinde adresinize teslim edelim.